Ons team

GROEPSBEZETTING SCHOOLJAAR 2022-2023

 

 

Unit 1    
Boekenwurmen (groep 1) Renske Thum (hele Week) r.h.thum@o2g2.nl
  vervanging Nanette Out (ma,di) n.out@o2g2.nl
Leesbeesten (groep 1/2) Renate Katerborg (ma,di) r.katerborg@o2g2.nl
  Leonie van Santen (wo,do,vr) l.van.santen@o2g2.nl
Lettermonsters (groep 2) Theresia Korenbrander (ma,di) t.r.korenbrander@o2g2.nl
  Tjerkje Miedema(wo,do,vr) t.miedema@o2g2.nl
Schakelgroep Renate Katerborg (wo,do) r.katerbrog@o2g2.nl
Groep 3a Femke Schiere ( hele week) f.schiere@o2g2.nl
Groep 3b Petra Gubbels (ma,di,do,vr) p.gubbels@o2g2.nl
  Nanette Out (wo) n.out@o2g2.nl
Unit 2    
Groep 4a Miranda de Jong (hele week) m.m.m.de.jong@o2g2.nl
Groep 4b Jesse Klapwijk (hele week) j.l.klapwijk@o2g2.nl
Groep 5 Diana Gjaltema(di,wo,do) d.m.j.gjaltema@o2g2.nl
  Jan Huizinga (ma, vr) j.huizinga@o2g2.nl
Unit 3    
Groep 6a Jorine de Jonge (ma,di) j.l.de.jonge@o2g2.nl
  Manon Jellinek (wo,do,vr) m.jellinek@o2g2.nl
  vervanging Jivan Vroom (wo,do,vr) j.o.vroom@o2g2.nl
Groep 6b Anniek Scholte (hele week) a.d.scholte@o2g2.nl
Groep 7a Miranda Ruyg (hele week) m.ruyg@o2g2.nl
Groep 7b Niels Leugs (hele week) n.d.leugs@o2g2.nl
Groep 8a Sanne Reuten (hele week) s.reuten@o2g2.nl
Groep 8b Melissa Sietsma (hele week) m.s.sietsma@o2g2.nl
Nieuwkomersgroep    
NT2 Bonnie Huizenga (ma,di,wo) b.huizenga@o2g2.nl
  Simone Kattenbeld (do,vr) s.v.kattenbeld@o2g2.nl

 

 

 

OVERIGE MEDEWERKERS

 

 

Directeur Harry van den Berghe hvandenberghe@o2g2.nl
Brugfunctionaris Sharon Lawson s.e.lawson@o2g2.nl
Administratie/conciërge Eddie Janssen e.j.janssen@o2g2.nl
Vakspecialist muziek/administratie Roeli Runhardt r.runhardt@o2g2.nl
Intern begeleiders Wim van Ewijk w.van.ewijk@o2g2.nl
  Jackelien Aarts j.h.aarts@o2g2.nl
Gymnastiekleerkrachten Floor Hulsebosch f.t.c.hulsebosch@o2g2.nl
  Bart Kranenborg b.w.kranenborg@o2g2.nl
  Leonie Groen l.m.groen@o2g2.nl
Nieuwkomersgroep Simone Kattenbeld s.v.kattenbeld@o2g2.nl
Project SWAS/ondersteuning groep 8 Geanique Hazenberg g.m.hazenberg@o2g2.nl
Onderwijsassistenten Boukje Balk b.m.balk@o2g2.nl
  Jan Klinkhamer j.klinkhamer@o2g2.nl
Specialist gedrag KCOO-O2G2 Barbera Uildriks b.uildriks@o2g2.nl
Klassenassistent Gerda Kwant g.kwant@o2g2.nl

 

 

 

 

Bereikbaarheid leerkrachten

U kunt voor of na schooltijd een afspraak met de leerkrachten maken. De leerkrachten zijn voor en na schooltijd telefonisch bereikbaar op nummer: 050-3210448 of via hun O2G2 mailadres.

WELKOM! DEZE WEBSITE MAAKT GEBRUIK VAN COOKIES


Op onze website maken we gebruik van functionele - en analytische cookies om de website optimaal te laten functioneren en waar mogelijk te verbeteren. Deze cookies verzamelen geen persoonsgegevens.
Veel leesplezier!

Akkoord met de cookies